ShuttleHero
Wycieczka prywatna · door-to-door Bilety wliczone w cenę

Prywatna wycieczka do Kazimierza Dolnego nad Wisłą

Renesansowa perła nad Wisłą: malowniczy rynek, kamienice Przybyłów, ruiny zamku i widoki z Góry Trzech Krzyży. Całodniowa wycieczka door-to-door z Warszawy.

Wycieczka prywatna

Kazimierz Dolny

🏠 Twój hotel 📍 Kazimierz Dolny
Cena za auto · cały dzień
460/ osoba
2 osoby
Za pojazd: 920· transport i kierowca w cenie
↑ cena spada gdy więcej osób
Rezerwuj wycieczkę →

Bezpłatna anulacja do 24h · Bez karty na start · Odbiór z lotniska Chopina +150 zł

Zaufana marka od 2018Prywatnie, pod same drzwiPrywatny kierowcaStała cena, bez ukrytych opłat
O wycieczce

Kazimierz Dolny — co warto wiedzieć

Kazimierz Dolny, ok. 150 km od Warszawy, to jedno z najbardziej malowniczych miasteczek w Polsce — renesansowy rynek, kamienice Przybyłów, ruiny zamku i romantyczne widoki na Wisłę. Od dekad przyciąga artystów i turystów.

Całodniowa wycieczka prywatna daje czas na spokojny spacer, obiad z lokalną kuchnią i słynny kogut z ciasta. Kierowca dowozi Was door-to-door i czeka na czas zwiedzania.

Kazimierz Dolny · rynek
Co dostajesz

Wszystko, czego potrzebujesz

✓ W cenie

  • Prywatny transport door-to-door (komfortowe auto)
  • Polskojęzyczny prywatny kierowca
  • Bilety wstępu na główną atrakcję
  • Prywatny kierowca do dyspozycji podczas zwiedzania
  • Czas oczekiwania kierowcy podczas zwiedzania
  • Woda mineralna w aucie
  • Bezpłatna anulacja do 24h przed

✕ Nie w cenie

  • Posiłki i napoje (poza wodą w aucie)
  • Pamiątki i dodatkowe atrakcje
  • Napiwki dla kierowcy/przewodnika (mile widziane)
  • Ubezpieczenie podróżne (kup we własnym zakresie)
Plan dnia

Jak wygląda dzień z ShuttleHero

Start

Odbiór z hotelu

Wyjazd z Warszawy na południowy wschód.

~2 h

Kazimierz Dolny

Rynek, kamienice, fara.

~3 h

Zamek i widoki

Ruiny zamku i Góra Trzech Krzyży.

~5 h

Czas wolny

Spacer nad Wisłą, obiad.

cały dzień

Powrót

Droga do Warszawy pod hotel.

Cennik

Cena za auto — im więcej osób, tym mniej każdy płaci

Bilety wstępu, transport i kierowca wliczone. Wybierz liczbę osób, zobacz cenę za osobę i łącznie.

Cena za osobę
460
Łącznie za grupę: 920

✓ Prywatne auto door-to-door · ✓ Prywatny kierowca · ✓ Anulacja do 24h · Odbiór z lotniska Chopina +150 zł

Rezerwuj — 920 zł →
Pełna tabela cen za osobę ▾
Liczba osób Cena / osoba Łącznie
1 osoba805 zł805 zł
2 osoby · popularne460 zł920 zł
3 osoby355 zł1065 zł
4 osoby300 zł1200 zł
5 osób270 zł1350 zł
6 osób255 zł1530 zł
7 osób235 zł1645 zł
8 osób230 zł1840 zł
FAQ · wycieczka Kazimierz Dolny

Najczęstsze pytania

Zaktualizowano: lipiec 2026 · Ceny i odpowiedzi zweryfikowane przez ShuttleHero

Lato: szczyt sezonu i długie dni (~17 h światła) — rezerwuj z wyprzedzeniem, terminy szybko się zapełniają.

Ile kosztuje wycieczka do Kazimierza Dolnego?

Cena za auto (całe dla Waszej grupy), od 230 zł/os przy 8 osobach.

Jak długo trwa?

To wycieczka całodniowa — zwykle 8–9 godzin z dojazdami i czasem wolnym.

Co obejmuje cena?

Prywatny transport door-to-door i kierowcę czekającego na miejscu. Posiłki i ewentualne bilety we własnym zakresie.

Czy jest przewodnik?

Kierowca zapewnia transport i podstawowe informacje; przewodnik na życzenie za dopłatą.

Czy warto z dziećmi?

Tak — miasteczko i nadwiślańskie spacery są przyjazne rodzinom.

Ile osób zabierze auto?

Auto do 3 osób, van do 8.

Skąd odbiór?

Spod hotelu lub apartamentu w Warszawie.

Jak zarezerwować?

Formularz na tej stronie — odpowiedź w ok. 30 minut, bez przedpłaty.

Gotowy na wycieczkę: Kazimierz Dolny?

Wycena w 30 sekund. Termin i grupa do uzgodnienia w 30 minut.

Rezerwuj · od 230 zł / osoba →

Zarezerwuj tę wycieczkę — odpowiadamy w 30 minut

Bezpłatna wycena, bez przedpłaty. Potwierdzenie e-mailem. Prywatna wycieczka z własnym kierowcą.

📞 Rezerwuj · od 230 zł / osoba
Odpowiedź w kilka minut · Stała cena · 24/7
WhatsApp